Přehled kroužků a zájmových aktivit s informacemi o pokračování

Vysvětlivky
bude – kroužek bude obnoven
dle počtu zájemců – kroužek či zájmová činnost bude obnovena pouze při dostatečném množství přihlášených zájemců o pokračování
Kroužek skončil – kroužek již v daném roce skončil
nebude – provoz kroužku nebo činnosti nebude v tomto školním roce obnoven, protože je buď v rozporu s předepsanými podmínkami nebo se nepřihlásilo dostatečné množství zájemců
¨
Kroužek stav otevření kroužku poznámka
Dramatický obor
Dramaťáček nebude
Dramaťák mladší nebude
Dramaťák starší nebude
S-divadlo bude
Hudební obor
Flétna nebude
Klavír bude
Kytara děti Jana Vágnerová bude O termínech a časech vás budeme informovat telefonicky do konce tohoto týdne
Kytara děti Jarda Bureš bude O termínech a časech vás budeme informovat telefonicky do konce tohoto týdne
Kytara děti Marek Holý bude Pondělí – sloučeno do 1 skupiny v čase od 14:00
Dospělácká kytara Jarda Bureš bude
BrnKačka bude
BandazKa bude
Sboreček nebude
Jazyky
Angličtina mladší nebude
Hustá angličtina aneb malé doučko nebude
Angličtina na dovolenou bude
Přírodovědný obor
Přírodovědný kroužek nebude
Rybářský kroužek skončil
Včelaři kroužek skončil
Chovatelský kroužek bude Bude již tento čtvrtek 14.5.2020
Archeologický kroužek kroužek skončil
Sportovní obor
Aikido děti – Středa nebude Martin Svoboda
Aikido děti – Pondělí nebude Jiřina Pazderská
Krav Maga bude Jedna skupina od 16:00
Curling kroužek skončil bude vráceno za 3 lekce
Crossgolf kroužek skončil
Florbal bude
Stolní tenis – pondělí bude sloučeno 14:30 – 16:00
Stolní tenis – středa bude sloučeno 14:30 – 16:00
Šachy nebude
Míčové hry nebude
Vodník nebude
Moderní gymnastika bude Sloučeno do jedné skupiny (13:30 – 15:00) – výuka na velkém sále K-klubu (čp. 99)
Gymnastika pro radost bude Dle původního rozvrhu – výuka na velkém sále K-klubu (čp. 99)
Sportovní aerobic bude Dle původního rozvrhu
Zábavné skákání přes švihadlo nebude
In-line brusle bude Sloučeno – 15:00 – 16:15 – sraz u házenkářského hřiště
Kuželky nebude
Jóga Yaengar bude
Zdravotní cvičení s prvky jogy bude
Rukodělná činnost
Vaření hlavně hravě nebude
Šikovné ručičky nebude poslední hodina 19.5. – dokončení keramiky
Švadlenky Madlenka nebude
Malí kuchaři a kuchařinky nebude
Švadlenka děti nebude
Šití pro dospělé (pokr., zač.) bude Dle původního rozvrhu
Kadeřnice nebude
Udělej si sám bude Dle původního rozvrhu
Taneční obor
Balet děti – úterý 14:00 – 15:00 nebude
Balet děti – úterý 16:55 – 18:25 bude Dle původního rozvrhu
Balet děti – středa 13:45 – 15:15 bude Dle původního rozvrhu
Balet děti – čtvrtek 13:50 – 14:50 nebude
Baletní strečink – dospělí bude vlastní podložka podmínkou!
Balet pro dospělé bude
Kreativní tanec – úterý 15:45 – 16:45 nebude
Kreativní tanec – středa 15:20 – 16:20 nebude
Kreativní tanec – čtvrtek 15:00 – 16:30 bude
Současný tanec a improvizace – středa 16:25 – 17:55 bude
Taneční divadlo – dospělí bude
Technický obor
Astronomie (zač., pokr.) bude O čase a termínech budete informováni telefonicky do konce tohoto týdne
Plastikové modelářství – POUZE POKROČILÍ bude Dle původního rozvrhu
Kurz 3D tisku bude
Elektronický kroužek bude Sloučeno do jedné skupiny (15:30 – 17:30)
Výtvarný obor
Keramika děti nebude
Keramika pro rodiče s dětmi nebude
Keramika 15 + bude
Malba/Kresba a výtvarné techniky bude
Mix výtvarných technik – 14:00 – 15:00 (H. Kalinová) bude
Mix výtvarných technik – 15:15 – 16:15 (J. Stránský) bude
Večerní Kresba-Malba – začátečníci bude
Večerní Kresba-Malba – pokročilí bude
Základy kresby bude
Výtvarka bude Všechny dny sloučeny do středy od 13:30 do 15:00
Kreslení nebude
Keramika Železnice nebude
Kluby
Poznáváme naše město nebude
“S batohem” nebude
Larp nebude
Klub deskových her děti nebude
Klub instruktorů – mladší (Pimpi) nebude
Táborník nebude
Fantasy hry dospělí bude
Tvůrčí psaní bude
Klub Relax nebude
NERF nebude
Kouzelníci nebude
Logopedická prevence nebude