HUDEBNA    

DRAMAŤÁRNA

  KLUBOVNA  

VÝTVARNA

VELKÝ SÁL

MALÝ SÁL

MIMO K-KLUB

HVĚZDÁRNA

pondělí

FLÉTNA
13,00 – 14,00
14,05 – 15,05
15,15 – 16,15
L. Kubínová
DRAMAŤÁK starší
14,00 – 15,30
15,30 – 17,00
H. Krásenská

RYBÁŘSKÝ
15,00 – 16,00
M. Kobrle
ELEKTRONICKÝ
15,30 – 16,30
16,30 – 17,30
J. Stránský
DRAMAŤÁK starší
14,00 – 15,30
15,30 – 17,00
H. Krásenská
GYMNASTIKA PRO RADOST
13,30 – 15,00

SPORTOVNÍ AEROBIK
15,00 – 16,30
P. Lachmanová

JOGA
16,40 – 20,00
P. Janoušková
STOLNÍ TENIS
14,30 – 16,00
16,00 – 17,30
M. Roček

NERF
15,00 – 16,00
M. Škoda

MÍČOVÉ HRY
14,00 – 15,00
J. Stránský

AIKIDO
16,00 – 17,00
J. Pazderská
ASTRONOMIE mladší
15,30 – 16,30
(2.- 5. třída)

17,00 – 18,00
(3.-5. třída)
D. Vališka

úterý

KLAVÍR
14,00 – 15,00
15,00 – 16,00
M. Holý
DRAMAŤÁK starší
14,00 – 15,30
15,30 – 17,00
H. Krásenská
TÁBORNÍK
16,00 – 17,30
L. Kubínová
ŠIKOVNÉ RUČIČKY
14,30 – 15,30
15,45 – 16,45
I. Hamanová
DRAMAŤÁK starší
14,00 – 15,30
15,30 – 17,00
H. Krásenská

S-DIVADLO
17,00 – 20,00
H. Krásenská
M. Zajíček
FLORBAL
14,10 – 15,20
M. Roček
M. Krejčí

KERAMIKA ŽELEZNICE
13,00 – 14,00
14,00 – 15,00
K. Kobrlová

KUŽELKY
15,00 – 16,30
J. Stránský

ZÁB. SKÁKÁNÍ PŘES ŠVIHADLO
15,30 – 17,00
P. Lachmanová K. Kobrlová

středa

KLAVÍR
13,00 – 14,00
14,00 – 15,00
15,00 – 16,00
L. Kubínová

SMETANA
18,00 – 20,00
ANGLIČTINA TERI & KATE
9,00 – 11,00
T. Ouzká

KLUB RELAX
14,00 – 15,00
KLUB DESKOVÝCH HER – děti
15,00 – 16,30
M. Škoda

SMETANA
18,00 – 20,00
PLASTIKOVÝ MODELÁŘ
15,30 – 17,00
(začátečníci)

17,00 – 19,00
(pokročilí)
M. Zajíc
SPORTOVNÍ AEROBIK
15,00 – 16,30
P. Lachmanová
BŘIŠNÍ TANEC ženy
17,45 – 18,45
A. Krausová-Petřivá
ARCHEOLOGICKÝ
15,00 – 16,45
(1x za 14 dní)
D. Schmitová
L. Novotná
V. Knobová

KERAMIKA ŽELEZNICE
12,45 – 15,00
K. Kobrlová

CROSS-GOLF 14,00 – 15,30
M. Jedlička

STOLNÍ TENIS
14,30 – 16,00
16,00 – 17,30
M. Roček

AIKIDO
16,00 – 17,00
M. Svoboda

KRAV MAGA
16,00 – 17,00
17,00 – 18,00
(P. Kolář)
PŘÍRODOVĚDNÝ
15,00 – 16,30
D. Vališka

ASTRONOMIE starší
17,00 – 18,00
(6.-9. třída)
D. Vališka

VČELAŘI
15,30 – 17,00
L. Holý

čtvrtek

KLAVÍR
14,15 – 15,15
M. Zajíček

KAPELA
16,30 – 20,00
DRAMAŤÁK mladší
13,15 – 14,15
(1.–2. třída)

14,15 – 15,45
(3.-4.třída)
L. Kubínová

DRAMAŤÁČEK
15,45 – 16,45
K. Kobrlová

KLAVÍR
17,00 – 18,00
L. Kubínová
ŠACHY
14,15 – 15,30
M. Roček

RYBÁŘSKÝ
16,00 – 17,00
D. Charvát
TANEČNÍ DIVADLO dospělí
18,00 – 19,45
Z. Richterová
JOGA
17,00 – 19,40
P. Janoušková
IN-LINE BRUSLE
15,00 – 16,00
16,00 – 17,00
17,00 – 18,00
P. Hlubuček

VODNÍK
14,00 – 15,30
K. Kobrlová
M. Škoda

GYMNASTIKA PRO RADOST
14,00 – 15,30 pokr.
P. Lachmanová
CHOVATELSKÝ
15,00 – 16,30
(1x za 14 dní)
E. Morávková

pátek

KLAVÍR
13,45 – 14,45
14,45 – 15,45
P. Erlebach
KLAVÍR
13,00 – 14,00
M. Holý

KLUB TVŮRČÍHO PSANÍ
17,00 – 19,00
(1x za 14 dní)
M. Škoda

KLUB INSTRUKTORŮ
17,00 – 19,00
(1x za 14 dní)
L. Kubínová
KLUB DESKOVÝCH HER
14,30 – 18,00
M. Škoda
TEATROTERAPEUTICKÝM. Škoda 14,30 – 15,30
D. Hendrychová

LARP
16,00 – 17,00
17,00 – 19,00
Š. Bureš
CURLING
15,00 – 16,30
O. Bodlák

MODERNÍ GYMNASTIKA
13,30 – 15,00
15,00 – 16,30
P. Lachmanová
Z. Richterová

VÝLET S BATOHEM
K. Kobrlová