VÝTVARNA velká

VÝTVARNA malá

HUDEBNA dolní

HUDEBNA horní

TANEČNÍ SÁL

KUCHYŇKA

RELAX

pondělí

VÝTVARKA
14,00 – 15,00
(1. – 3. třída)

MALBA/KRESBA a VÝTV. TECHNIKY
15,00 – 16,30

VEČERNÍ MALBA – KRESBA
16,30 – 18,00
A. Smolíková
KERAMIKA
14,00 – 15,00
(7 – 10 let)
K. Kobrlová

15,15 – 16,15
(10 – 14 let)
L. Vacková

KERAMIKA 15+
16,30 – 18,30
L. Vacková
KYTARA
16,30 – 17,30

DOSPĚLÁCKÁ KYTARA
17,30 – 18,30
J. Bureš
KYTARA
14,00 – 18,00
J. Vágnerová
SBOREČEK
15,45 – 16,45
M. Holý

BŘIŠNÍ TANEC – ženy
17,45 – 18,45
A. Krausová-Petřivá

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ S PRVKY JÓGY
19,00 – 20,00
J. Veselá
  KYTARA
13,30 – 14,30
14,30 – 15,30
M. Holý

úterý

VÝTVARKA
13,20 – 14,20
(2. – 6. třída)

MALBA/KRESBA a VÝTV. TECHNIKY
14,30 – 16,00

VEČERNÍ MALBA – KRESBA
16,30 – 18,30
(pokročilí)
A. Smolíková
KERAMIKA RODIČE A DĚTI
16,00 – 17,15
A. Smolíková
BANDAZKA
17,00 – 18,30

DOSPĚLÁCKÁ KYTARA
18,30 – 19,30
J. Bureš

KYTARA
14,00 – 17,00
J. Vágnerová
BALET A BALETNÍ PŘÍPRAVKA
14,00 – 15,00
(5 – 7 let)

KREATIVNÍ TANEC pro nejmenší
15,45 – 16,45
(5 — 6 let)

BALET děti
16,55 – 18,25
(6. – 9. třída)

BALETNÍ STREČINK
18,30 – 19,30
Z. Richterová
VAŘENÍ HLAVNĚ HRAVĚ
14,30 – 16,00
M. Škoda
KADEŘNICE
13,15 – 14,15
(sk. I)

14,15 – 15,15
(sk. II)
P. Lachmanová

středa

VÝTVARKA
13,00 – 14,15
(3. – 6. třída)

14,30 – 15,30
(4. – 9. třída)
A. Smolíková

ZÁKLADY KRESBY
17,00 – 19,00
V. Štětinová Stonjeková
KERAMIKA 15+
17,00 – 19,00
A. Smolíková
KYTARA
16,30 – 17,30

DOSPĚLÁCKÁ KYTARA
17,30 – 18,30
J. Bureš
KYTARA
14,00 – 17,00
J. Vágnerová
BALET děti
13,45 – 15,15 (2. – 4. třída)

KREATIVNÍ TANEC pro nejmenší
15,20 – 16,20
(6 – 8 let)

SOUČ. TANEC A IMPROVIZACE
16,25 – 17,55 (6. – 8. třída)

BALET DOSPĚLÍ
18,00 – 20,00
Z. Richterová
MALÍ KUCHAŘI A KUCHAŘINKY
14,00 – 15,15
M. Crhová
 

čtvrtek

MIX VÝTVARNÝCH TECHNIK
14,00 – 15,00
H. Kalinová

MIX VÝTVARNÝCH TECHNIK
15,15 – 16,15
J. Stránský

UDĚLEJ SI SÁM
16,30–17,30
J. Stránský
KERAMIKA
15,15 – 16,30
(6 – 12 let)

KERAMIKA RODIČE A DĚTI
16,30 – 17,45
H. Kalinová
KYTARA
15,00 – 16,00

DOSPĚLÁCKÁ KYTARA
16,00 – 17,00
17,00 – 18,00
J. Bureš
KYTARA
14,00 – 16,00
J. Vágnerová
ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ
6,30 – 7,30
J. Florová

BALET děti
13,50 – 14,50
(6 – 9 let)
KREATIVNÍ TANEC pro nejmenší
15,00 – 16,30
(2. – 4. třída)

TANEČNÍ DIVADLO dospělí
18,15 – 19,45
Z. Richterová
  LOGOPEDICKÁ PREVENCE
16,00 – 16,45
R. Bittner

pátek

    BRNKAČKA
15,30 – 18,00
J. Bureš
KYTARA
14,00 – 16,00
J. Vágnerová
TAIČI
14,30 – 16,00
16,00 – 17,30
Krahulcová

JÓGA
17,30 – 19,00
P. Kindl